Історія

Загальні відомості

Іванковецька сільська рада є складовою частиною Знам’янського району Кіровоградської області. До складу сільської ради входять 5 населених пунктів: Іванківці, Юхимове, Заломи, П’ятихатки, Веселівка.

На території сільської ради проживає 1070 чоловік, з них: працездатного населення – 685 чоловік (64%), непрацездатного – 385 (36%).   

Соціально-економічний і культурний розвиток території

На території Іванковецької сільської ради здійснюють свою господарську діяльність: ТОВ АФ "Іванківці", ТОВ "Брассіка-2010", СОК "Іванковецький світанок", 1 фермерське господарство "Золотий Овен".

На території Іванковецької сільської ради здійснюють свою діяльність 3 підприємства роздрібної торгівлі, 2 підприємства у сфері ресторанного господарства.

Регулярне автобусне сполучення із районним центром здійснюється щоденно (3 оборотних рейсів на день). Наявні два відділення поштового зв’язку в с. Іванківці та в с.Юхимове 

Освіта

На території Іванковецької сільської ради функціонують: 

  • дошкільний навчальний заклад "Ягідка", виховуються - 46 дітей
  • Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., кількість учнів – 115, 

Охорона здоров’я

На території Іванковецької сільської ради функціонують Іванковецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини та фельдшерський пункт в селі Юхимове. 

Культура

На території сільської ради діють 3 заклади культури, а саме: Іванковецький сільський будинок культури (далі – СБК), приміщення якого потребує проведення капітального ремонту, та 2 бібліотечні філії. При Іванковецькому СБК працюють 3 гуртки художньої самодіяльності, в яких беруть участь 22 чоловіка.

 

Фізкультура і спорт

Серед мешканців сільської ради проводиться фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота. Організована аматорська футбольна команда „Старт”, яка бере участь у районних змаганнях з міні-футболу та чемпіонатах району та області з футболу. 
Регулювання земельних відносин.
Станом на 01 січня 2016 року по Іванковецькій сільській раді рахується всього 10679,6 га земель із них: 9216,76 га сільськогосподарських угідь; 
6877,81 га ріллі; 349,3 га сіножатей; 1962,25 га пасовищ.

Духовність

На території сільської ради діють два православних храми в селі Іванківці та в селі Юхимове.

Логін: *

Пароль: *